Одноденний тур до Чорнобильської зони відчуження

19 Листопада
- 19 Листопада, 2021
Туристично-інформаційний центр Славутича спільно з GAMMA Travel пропонує відвідати найпопулярнішу туристичну локацію України та світу!
Коли? 19 листопада з 7:20 до 17:30
Звідки? Зі Славутича електропоїздом.
Ціна? Для громадян України – 1440 грн, для іноземців – 89 Є з однієї особи.
Яка програма туру? Майданчик Чорнобильської АЕС (третя черга, недобудовані 5-й та 6-й енергоблоки та градирні (огляд зовні), панорама ЧАЕС та оглядовий майданчик Об’єкта Укриття та «АРКА», м. Прип’ять, м. Чорнобиль, секретний об’єкт, Чорнобиль-2 та ЗГРЛС «ДУГА-1», закопане село Копачі.
Що потрібно взяти з собою? ПАСПОРТ, дані якого ви вказували під час бронювання туру. Без паспорта в’їзд на територію ЧЗВ ЗАБОРОНЕНО! Зручний похідний одяг, що повністю покриває тіло (футболки, шорти, спідниці — заборонені). Зручне взуття, адже ходити ви будете багато. Дощовик або парасолю. Воду та снеки.
УВАГА! Тур у Чорнобиль дозволено всім, кому виповнилося 18 років. Програма туру може бути змінена залежно від вказівок адміністрації Чорнобильської зони, погодних умов і світлового дня.
Мрієте відвідати унікальне місце на планеті? Ми готові здійснити вашу мрію!
Одноденний тур до Чорнобильської зони відчуження це можливість відвідати Чорнобиль та Прип’ять й отримати важливі знання про Чорнобильську катастрофу за короткий проміжок часу.
Для замовлення туру телефонуйте на номер +380503531135

Контакти

Телефони

+380503531135

Ваш відгук або повідомлення