Кафе “КАВ’ЯРНЯ”

Нова “КАВ’ЯРНЯ” у Славутичі В приміщені магазину “Фора” Найсмачніша кава у Славутичі, чай, какао, молочний коктейль, глінтвейн, перекус (хот-дог, млинці, канапка). М-м-м-м! Смакота! p.s. Замовляй українською – одержуй цукерку! Можна також придбати каву для ЗСУ

Кафе “Територія КВАДРАТ”

Родинне кафе з фуд стріт меню. Дизайн закладу виконаний в патріотичному стилі. Малюнки графіті робив військовий на свій смак))) Для ЗСУ- безкоштовна КАВА. Таким чином власники закладу проявляють повагу до захисників.

Кав’ярня формату «to go» – «Coffee nook»

Coffee nook – це кав’ярня, яка, перш за все, пропонує своїм гостям якісну та смачну каву. Кава для нас значно більше ніж бізнес, це є сенс життя. Ми готуємо лише свіжообсмажену каву від кращих майстрів цієї справи, використовуючи професійне обладнання та прикладаємо максимум зусиль, щоб наші відвідувачі ласували завжди смачну каву.

Кав’ярня «ENJOY»

У нас в кав’ярні  своя дуже затишна і унікальна атмосфера, смачні десерти та кава з частинкою турецької душі. Всі смаколики власного виробництва. Фірмові страви – турецька кава, пахлава, сніданок по-турецьки. Ми завжди маємо  чим Вас здивувати.